Jem. Zdrowie – Tworzy Trener Osobisty, Adam Majchrzak, który dodatkowo prowadzi Kanał na YouTube o tej samej nazwie.

Pomaga ludziom osiągnąć ich cele, zgubić kilogramy, zbudować mięśnie, poprawić swoje zdrowie czy samopoczucie. Robi to pomagając podopiecznym zmienić ich nawyki żywieniowe i odżywianie dzięki czemu dojście do rezultatu jest możliwe. Przede wszystkim na czym się skupia to na nauce Swoich podopiecznych, żeby po dojściu do celu potrafili stabilnie trzymać swoją wagę bez efektu jojo.

„Zanim zmieniłem swoje nawyki żywieniowe miałem problem z energią, kondycja była słaba do tego stopnia, że nie potrafiłem zawiązać butów w tradycyjnej pozycji a dodatkowo miałem problem z tym, że każda najdrobniejsza rzecz potrafiła wyprowadzić mnie z równowagi.

Teraz kiedy zmieniłem swoje nawyki nie mam problemu z energią przez cały dzień, kondycja jest na o wiele wyższym poziomie no i dowiedziałem się, że bycie nerwowym też może być zależne od tego co jemy, dlatego nie mam z tym już problemu.

Dodatkowo w procesie zgubiłem 8 kilogramów i cały czas idę do swojego rezultatu”

Na YouTube znajdziesz cudowne, zdrowsze wersję przepisów tych tradycyjnych dać, które, oczywiście z umiarem jeść możemy.